Każdą realizację traktuję indywidualnie i dopasowuję zestaw usług do przyszłej Pary Młodej. Jednak patrząc na już wykonane reportaże ślubne, najczęściej pojawia się opcja zawierająca:

  • przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego

  • błogosławieństwo rodziców
  • ceremonia w kościele
  • zabawa weselna do zakończenia oczepin

  • sesja zdjęciowa plenerowa w osobny dzień (możliwość realizacji sesji w innym kraju)

Po wykonaniu zdjęć, otrzymują Państwo:

  • w ciągu tygodnia do 15 zdjęć w rozdzielczości dostosowanej do publikacji np. na facebooku

  • płyty DVD lub pendrive ze zdjęciami w pełnej rozdzielczości (ok. 600-800 zdjęć) w ekskluzywnym opakowaniu

  • fotoksiążkę – w wersji „Standard” lub „Premium”, szczegóły i przykłady poniżej

  • osobną mini galerię w domenie ravastudio.pl zawierającą moim zdaniem najciekawsze ujęcia
  • zabezpieczoną hasłem podstronę w „Strefie Klienta” zawierającą wszystkie zdjęcia z wesela i sesji. W ten sposób można szybko i łatwo podzielić się ze znajomymi wspólnymi zdjęciami. Unikalne hasło pozwala zabezpieczyć Państwa zdjęcia przed osobami trzecimi.

Oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycje zmian w ofercie – w zależności od tego czego Państwo oczekują.

Cena powyżej opisanej przykładowej opcji wynosi 2200 zł + cena fotoksiążki. Może się różnić jeśli uroczystość weselna jest dalej niż okolice Rzeszowa, Przeworska lub jeśli sesja plenerowa miałaby być realizowana również w miejscach znacznie oddalonych od tych miejscowości. Oferta modyfikowana wyceniana jest indywidualnie.

Fotoksiążka „Premium”

Fotoksiążka w wersji Premium pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Cechą charakterystyczną tego rodzaju fotoksiążki jest bardzo wiele możliwości konfiguracji jej wyglądu – począwszy od rozmiar, ilości rozkładówek, materiału na wykończenie aż po kompletowanie w zestawy (tzw. boxy). Ze względu na rozległe możliwości personalizacji, cena ustalana jest indywidualnie (w zależności od wybranej wersji). Po Państwa ślubie, podczas oczekiwania na zdjęcia udostępniam katalog produktów i wzornik materiałów z których można wykonać Państwa fotoksiążkę.

Poniżej prezentuję zdjęcia z przykładowych fotoksiążek w wersji „Premium”.

Fotoksiążka „Standard”

Fotoksiążka to wyjątkowa pamiątka, która pozostanie z Państwem na długie lata jako wspomnienie wspaniałych chwil ze ślubu, zabawy weselnej i sesji plenerowej. Mając to na uwadze, dbam o jak najwyższą jakość na każdym etapie jej powstawania – od projektowania aż do druku.

Fotoksiążka w wersji standard składa się z najczęściej 10 rozkładówek (możliwość rozbudowy do 20) o wymiarach 30x60cm, oprawa ze skóry ekologicznej (możliwość zamówienia naturalnej)ę. Całość zamknięta w eleganckim drewnianym pudełku, wyścielanym wewnątrz miłym w dotyku materiałem. Z zewnątrz ozdobny grawer z imionami Pary młodej oraz datą ślubu. Rozkładówki drukowane na sztywnym, matowym papierze fotograficznym o wysokiej gramaturze.

Poniżej prezentuję zdjęcia z przykładowej fotoksiążki w wersji „Standard”.